JADRAN

Apartmány Jadran jsou umístěny v samostatně stojící vilce na břehu moře, na jižní straně ostrova. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací. Před vilkou Jadran jsou vybudována mola s pohodlným přístupem do moře i umělá oblázková pláž. V blízkosti jsou pak k dispozici umělá písečná pláž a přírodní oblázková zátoka. Ve vzdálenosti asi 5 km (5 minut jízdy autem) je nádherná přírodní zátoka s písečným dnem, která je lemována borovicovým hájem a její dominantou je prastará zřícenina. V centru Viru jsou postaveny nové tenisové kurty. Celý ostrov je ideální pro výlety na kole.

Apartmány A jsou určeny pro 2-6 osob, k dispozici je samostatná ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj se 2-4 lůžky, výborně vybavený kuchyňský kout (chladnička, vařič, remoska, nádobí, příbory), koupelna,WC, samostatná terasa v 1. patře s výhledem na moře, zahradní nábytek, místo na parkování, 2 jízdní kola, možnost zapůjčení motorového člunu.

Apartmán B je určen pro 7-10 osob, k dispozici jsou 3 samostatné ložnice pro2, 2 a 4 osoby, dále obývací pokoj s 2 lůžky. Perfektně vybavený kuchyňský kout (chladnička, mraznička, sporák, myčka nádobí,remoska, nádobí, příbory), prostorná koupelna s WC a sprchovým koutem, samostatné WC, rozlehlá terasa s přístupem k moři, zahradní nábytek, venkovní gril, 2 jízdní kola a místo na parkování.